NAUJIENOS
KONTAKTAI

Tikslai, Uždaviniai

MOKYKLOS TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

1. Užtikrinti aukštą mokymo kokybę.

- Mokykloje sudaryti palankias sąlygas mokymuisi ir darbui.

- Vykdyti pedagogų atestaciją pagal paruoštą ir patvirtintą atestacijos planą.

- Sudaryti ir pritaikyti diferencijuotas ugdymo programas skirtingų meninių gabumų moksleiviams.

- Gabius menui bei muzikai moksleivius orientuoti toliau tęsti mokymąsi respublikos menų gimnazijose bei aukštosiose mokyklose.

2. Tolimesnė dailės skyriaus veiklos plėtra bendrame mokyklos ugdymo procese.

- Pilnai užbaigti ruošti pagrindinio, išplėstinio ir neformalaus ugdymo kursų programas.

- Dalyvauti respublikiniuose bei tarptautiniuose projektuose.

- Aktyviai bendradarbiaujant su „Kraitės“ klubu, Šiaulių rajono tautodailininkų sąjunga, rengti darbų parodas.

3. Sėkmingai pasiruošti bei dalyvauti regioniniuose, respublikiniuose, tarptautiniuose konkursuose bei festivaliuose.

- Sudaryti tikslines specialybės programas ryškesnių gabumų moksleiviams.

- Pravesti atrankinius konkurso turus pagal nuostatuose pateiktus grafikus.

- Skirti trumpalaikių ugdymo programų valandas konkursinėms programoms ruošti.

4. Atviros mokyklos kūrimas, bendruomenės aktyvumo ugdymas.

- Plačiai apie mokyklos veiklą informuoti moksleivių tėvus bei globėjus susirinkimų metu.

- Apie mokyklą, jos pasiekimus skelbti rajono bei regioninėje spaudoje, internete, televizijos laidose.

- Palaikyti glaudžius ryšius su apskrities meno, muzikos, dailės mokyklomis, Šiaulių konservatorija, Lietuvos Muzikų sąjunga, Muzikos akademija.

- Užmegzti ryšius su Prancūzijos su Vezulio miesto muzikos mokykla, tęsti bendradarbiavimą su Kuldygos muzikos bei  Rygos dailės, Mažeikių, Skuodo, Joniškio meno  mokyklomis.

- Bendradarbiauti su Kuršėnų darželio „Nykštukas“ kolektyvu, rengiant bendrus koncertus, diskusijas, parodas.

5. Mokykla kultūros židinys teikiantis metodinę paramą Šiaulių rajono bei apskrities pedagogams.

- Organizuoti metodinius seminarus mokykloje.

- Teikti metodinę paramą kolegoms bei kitų mokyklų pedagogams, darželių muzikos vadovams.

- Aktyviai dalyvauti Šiaulių rajono gyvenime, rengti koncertus, parodas Kuršėnų miesto, rajono gyventojams.

(į viršų)